Články

Recenze T-Meal  Fruity

Recenze T-Meal Fruity

Výrobce udává, že T-Meal Fruity je určený jako svačina pro ty, kteří si hlídají váhu, ale nemají tolik času, aby stíhali přípravu a konzumaci normálních jídel. T-Meal Fruity by tak měl sloužit jako náhrada jednoho jídla, dokonce je vhodný jako malý oběd.

Impact whey recenze a zkušenosti s užíváním

Impact whey recenze a zkušenosti s užíváním

V této recenzi se podíváme na Impact Whey od firmy MyProtein. Na zkoušku jsme vybrali příchuť čokoláda-oříšek v gramáži 2500g

Laktofit protein 80 recenze

Laktofit protein 80 recenze

Laktofit od výrobce Prom-In má v určitém segmentu zákazníků stále dobrý zvuk, na různých fórech je možné nalézt nostalgické poznámky o začátcích kulturistiky je jedním z mála výrobků, které se daly sehnat na našem trhu. Je Laktofit opravdu výrobkem, který stojí za vynaložené peníze?

Uživatelská recenze výrobku BCAA New Generation

Uživatelská recenze výrobku BCAA New Generation

Uživatelská recenze tekuté formy BCAA. Jde o výrobek od společnosti Amix Nutrition s obchodním názvem BCAA New Generation.

Recenze Nutrend Whey Core 100

Recenze Nutrend Whey Core 100

Než jsem začal psát tuto recenzi, měl jsem na výběr. Zda zvolit běžnou recenzi, jakých je nespočet a použít osvědčené a používané výrazy, které nikoho neurazí, nic konkrétního neřeknou, ale také vám nijak nepomohou. Rozhodl jsem se pro jinou variantu článku. Nebudeme opěvovat kvalitní a vyvážené složení výrobku, takové věty budete číst ve všech recenzích na všechny výrobky. V tomto článku se zaměříme na deklarované složení a na to zda je výrobek „user friendly“.

Recenze proteinu Instant Whey Pro

Recenze proteinu Instant Whey Pro

V této recenzi Vám představíme výrobek Instant Whey Pro od firmy Reflex Nutrition. Opět se tedy jedná o výrobek společnosti Reflex Nutrition ltd, kterou jistě není potřeba představovat.

Proteinová tyčinka Excelent protein bar

Proteinová tyčinka Excelent protein bar

Proteinová tyčinka Excelent protein bar od firmy Nutrend, je jedna z nejznámějších proteinových tyčinek na českém trhu.

Zhodnocení gaineru Royal Mass

Zhodnocení gaineru Royal Mass

V této recenzi se podíváme na Gainer tuzemské značky sportovní výživy: Royal Mass. Jde o oblíbený a hodně prodávaný Ganier, který slibuje mimořádné složení.

Recenze Mass Gain 14

Recenze Mass Gain 14

Na základě častých dotazů jsme se rozhodli podrobněji podívat na ganier Mass Gain. Značku Nutrend, není jistě potřeba představovat. V textu níže zhodnotíme její známý výrobek gainer Mass Gain 14

Reflex Nutrition Vegan Protein

Reflex Nutrition Vegan Protein

V této recenzi představíme výrobek, který je tak troch jiný: Vegan Protein. Reflex Vegan protein je jeden z mála proteinových přípravků na čistě rostlinné bázi. Z tohoto důvodu je velmi oblíben u veganů a vegetariánů, navíc neobsahuje alergeny, lepek, laktózu nebo sóju.

Recenze produktu Ječmen Naturalis

Recenze produktu Ječmen Naturalis

V tomto testu se podrobněji podíváme na Mladý ječmen od firmy Naturalis. Výrobek jsme vybrali z důvodu relativně nízké ceny a slibovaných parametrů, které jsou opravdu ambiciózní. Jak si tedy tento výrobek stojí doopravdy?

Potřebujete poradit?


E-mail email: obchod@elvita.cz

V případě dotazů nás neváhejte
kontaktovat. Rádi poradíme.

Copyright © www.elvita.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.elvita.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace