Vše pro aktivní životní styl

Pro všechny sportovce jsme připravili kompletní nabídku kvalitních suplementů, které pomohou při pěstování aktivního životního stylu a samozřejmě budování svalové hmoty. Doplňte svůj jídelníček a sestavte si kvalitní suplementační plán, kde si vyberete nejvhodnější proteiny, aminokyseliny, anabolizéry, gainer či iontový nápoj

 

 

Řadit podle: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka

Správně sestavený suplementační plán je základ úspěchu, kdy organismu dodáme přesně to, co potřebuje pro růst svalové hmoty, zvýšení výkonnosti  nebo regeneraci. Nejprodávanější nebo nejzajímavější produkty představujeme v našich recenzích nebo článcích.

U sportovní výživy je velice důležité vybrat správný produkt s ohledem na Váš cíl, ať již jde o proteiny, gainer, aminokyseliny nebo třeba iontový nápoj.  Efekt suplementace závisí i na správném dávkování, kdy záleží nejen na množství, ale i správném načasování. Pokud nenajdete hledané informace v našich článcích, obraťte se na nás emailem, velice rádi vám poradíme!

Víte, jaké jsou nejčastější chyby v suplementaci?

  • výběr nevhodného produktu - nejčastější chybou je použít protein tam, kde je potřeba gainer
  • nedodržení dávkování - příliš malé nebo málo časté dávkování např. gainerů nebo proteinů.  V tomto případě se efekt neprojeví a investice je neefektivní.
  • nevhodné načasování - mám suplement užívat před nebo po tréninku?
  • ignorování vitamínů a minerálů - běžná populace má minimální deficit těchto látek. U sportovců je však situace opačná a vitamíny s minerály nemohou doplnit z běžné stravy.  Nedostatek vitamínů nebo minerálů může způsobovat stagnaci výkonu, únavu nebo křeče. Jde přitom o finančně zanedbatelné položky do kterých má smysl investovat. 
Potřebujete poradit?


E-mail email: obchod@elvita.cz

V případě dotazů nás neváhejte
kontaktovat. Rádi poradíme.

Copyright © www.elvita.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.elvita.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace