Pojmy od J do N

Kasein

Kasein patří mezi bílkoviny mléka, jeho zastoupení v mléčné bílkovině je 80% a zbylých 20% tvoří syrovátkový (whey) protein.

Kyselina listová

Kyselina listová

Kyselina listová je ve vodě rozpustný vitamín ze skupiny B.

Minerály a stopové prvky

Stejně jako vitamíny i minerály a stopové prvky pomáhají tělu v růstu, rozvoji a udržení dobrého zdraví. Minerály a stopové prvky jsou látky s jednoduchou strukturou, hrající důležitou roli v mnoha metabolických funkcích

Maca (Lepidium mayenii)

Maca (Lepidium mayenii)

Maca (Lepidium mayenii), známá také jako peruánský ženšen, je velmi oblíbená bylina v Jižní Americe, zvyšující sexuální touhu u mužů i žen. Maca roste pouze vysoko v Andách v Peru, kde se tradičně používají čerstvé nebo sušené, rozemleté kořeny této byliny.

Koenzym Q10?

Koenzym Q10?

Koenzym Q10 je sloučenina přirozeně se vyskytující v těle. Je to sloučenina funkčně podobná vitamínům a je obsažena ve většině lidských buněk, mimo buněk, kterým chybí mitochondrie. Koenzym Q10 významně přispívá ke konverzi energie z potravy do chemické energie ATP.

Potřebujete poradit?


E-mail email: obchod@elvita.cz

V případě dotazů nás neváhejte
kontaktovat. Rádi poradíme.

Copyright © www.elvita.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.elvita.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace