Proteinové přípravky

Proteiny jsou jednou z nejdůležitějších složek nutričního příjmu. Zejména sportovci mají výrazně zvýšené požadavky na příjem proteinů. Proteiny jsou nezbytné pro budování a udržení svalové hmoty, regeneraci organismu, ale i při hubnutí. Odpovídající příjem bílkovin je proto základem každého sportovního jídelníčku.

Řadit podle: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka

Pokud vybíráte vhodné proteiny, je důležité zvážit, co je vaším cílem a kdy chcete proteiny užívat. Whey hydro se hodí k užívání ihned po tréninku a proteiny s obsahem kaseinu si vyberete k užívání před spaním.

Proteiny jsou také rozděleny podle množství obsažených bílkovin. Proteiny s menším podílem bílkovin jsou vhodné do objemových fází, během nabírání svalové hmoty. Vysokoproteinové přípravky s minimálním obsahem balastních látek jsou vhodné převážně do rýsovací fáze, nebo redukčních diet.

Přečtěte si návod: Jak vybrat kvalitní protein

Pokud hledáte konkrétní zkušenost s proteiny, projděte recenze

Nejvyhledávanější jsou syrovátkové proteiny (whey proteiny) a jejich kombinace. Jejich výhodou je kvalitní spektrum aminokyselin a bezproblémová vstřebatelnost. Vegané nebo lidé s alergiemi na složky kravského mléka vyhledávají proteiny na rostlinné bázi, což je nejčastěji hrachový nebo konopný protein.

Potřebujete poradit?


E-mail email: obchod@elvita.cz

V případě dotazů nás neváhejte
kontaktovat. Rádi poradíme.

Copyright © www.elvita.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.elvita.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace