Kreatin monohydrát, kre-alkalyn, CEE (creatin ethyl ester)

Creatine neboli Kreatin je nejúčinnější nekalorický doplněk pro budování svalové hmoty a zvýšení síly. I z tohoto důvodu kreatin představuje jeden z nejpopulárnějších suplementů ve sportovní výživě. Kreatin prokazatelně zvyšuje tvorbu svalové hmoty, výrazně podporuje sportovní výkon a zefektivňuje regeneraci. Pokud je tedy vaším cílem zvýšení sportovní výkonnosti či nárůst svalové hmoty je kreatin správná volba. Kreatin je proto ideální suplement zvyšující nárůst svalové hmoty i u těžce přibírajících jedinců. Najdete zde základní formu creatine monohydrát, ale i další populární varianty kreatinu jako kre-alkalyn, creatin ethyl ester (CEE) nebo speciální přípravky, které kreatin a jeho efekt umocní.

Řadit podle: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka

Jaký kreatin vybrat

Pokud jste kreatin nikdy neužívali, doporučuje se základní forma, kterou je creatine monohydrát. Kre-alkalyn je kreatin s vysokým ph, které zajistí jeho efektivní využití. Využití kreatinu má Kre-alkalyn kolem 90%, stačí tedy menší denní dávky. Podobně působí i novější Kreatin ethylester (CEE), slibuje efektivnější využití a tím pádem i nižší dávkování.

Creatin monohydrát nemá žádné negativní vedlejší účinky. Nadbytek kreatinu, např. při překročení dávkování se vyloučí močí, je tedy prakticky nemožné se kreatinem předávkovat. Kreatin se považuje z látku tělu vlastní a zcela bezpečnou.

Víte, že:

  • Horká voda kreatin negativně ovlivní a způsobí jeho degeneraci!
  • Kreatin neužívejte společně s kofeinem, který omezí jeho účinnost.
  • Pro zvýšení účinku se doporučuje užívat kreatin společně s jednoduchými cukry (ideálně glukóza)

Mýtus, že se svaly získané během kreatinové suplementace, po vysazení kreatinu ztratí, není pravdivý. Dojde pouze ke snížení zadržované vody ze svalové tkáně, nicméně svalové buňky samozřejmě zůstanou zachovány

Potřebujete poradit?


E-mail email: obchod@elvita.cz

V případě dotazů nás neváhejte
kontaktovat. Rádi poradíme.

Copyright © www.elvita.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.elvita.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace