Komplexní přípravky, multivitamíny, vitamíny s minerály

Komplexní přípravky obsahují vyváženou kombinaci vitamínů, minerálů a dalších prvků významných pro lidský organizmus.  Jejich užívání tedy zajistí celkové doplnění potřebný látek v optimálním množství.  Nejoblíbenějším výrobkem této sekce jsou multivitamíny nebo multivitamín s minerály.

 

Řadit podle: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka

Komplexní přípravky si vyberte podle působení. Pokud potřebujete podpořit kvalitu vlasů nebo pleti jsou ideální přípravky s kombinací minerálů např. zinku, křemíku a biotinu. Důležitou kategorií jsou i multivitamíny s minerály určené pro těhotné a kojící ženy. Pro sportovce je vhodné vybrat kombinaci vitamínů a minerálů např. magnézia, které působí jako prevence křečím.

Kdy je příjem multivitamínů s minerály důležitý

  • Pokud potřebujete posílit svoji imunitu je vhodná echinacea v  kombinaci s vitamíny, minerály, případně hlívou ústřičnou
  • Speciální a vyvážené kombinace vitamínů a minerálů pro maminky
  • Vitamíny a minerály jsou také důležitými antioxidanty - pomáhají tělo a pokožku chránit před volnými radikály
  • Jako vhodné doplnění sportovní výživy. V případě sportovců, hrozí deficit mnoha důležitých vitamínů a minerálů, to může mít za následek stagnaci výkonů, nebo i problémy jako např. křeče.

Nezapomínejte, že základem musí být zdravá a vyvážená strava. Žádné multivitamíny nenahradí konzumaci ovoce a zeleniny. Multivitamíny s minerály, ale mohou pomoci tam, kde nejste schopni nutriční požadavky pokrýt z běžné stravy, nebo v případě zvýšené zátěže (sport, nachlazení, stres, apod...)

Potřebujete poradit?


E-mail email: obchod@elvita.cz

V případě dotazů nás neváhejte
kontaktovat. Rádi poradíme.

Copyright © www.elvita.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.elvita.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace